Kuinka ottaa yhteyttä GROHEen?

Ota yhteyttä

Jos sinulla on kysymyksiä, ole hyvä ja käytä alla olevaa lomaketta.

GROHE
Eteläesplanadi 22 B
00130 Helsinki

Asiakaspalvelu
Puhelin: +358 942 451 390
grohe@grohe.fi

Yhteystiedot

Asiakaspalvelu
Puhelin: +358 942 451 390
Sähköposti: grohe@grohe.fi

Tero Kemppainen
Maajohtaja
tero.kemppainen@grohe.com

Sami Kaijanen
Aluemyyntipäällikkö
Väli-Suomi ja Pohjois-Suomi
sami.kaijanen@grohe.com

Tiina Gefwert
Projektipäällikkö
Koko Suomi
tiina.gefwert@grohe.com

Nikos Lambropoulos
Aluemyyntipäällikkö
Lounais-Suomi
nikos.lambropoulos@grohe.com

Jani Hyvärinen
Aluemyyntipäällikkö
Kaakkois-Suomi
jani.hyvarinen@grohe.com

Atte Kortman
Asiakaspalvelupäällikkö
atte.kortman@grohe.com

Eerika Janhunen
Projektikoordinaattori
eerika.janhunen@grohe.com

Ida Berg
Markkinointiassistentti
ida.berg@grohe.com

Your Message

Your details

Title
Fields marked with a * are mandatory

* Pakollinen kohta

Käytämme sivustolla evästeitä tarjotaksemme parhaan mahdollisen käyttäjäkokemuksen. Jatkamalla vierailua oletamme hyväksyväsi evästeiden käytön. Lue lisää evästeistä ja niiden käytöstä sivuillamme. yksityisyyskäytännöistämme